• la33orquesta on Instagram
  • * = campo obligatorio

    powered by MailChimp!
Home / Noticias / ANTALYA SALLAMAK AYARLANMIŞ KOLOMBİYA’NIN ‘LA 33’

ANTALYA SALLAMAK AYARLANMIŞ KOLOMBİYA’NIN ‘LA 33’

A (Halk La 33 olarak da bilinir) Orquesta La 33, Kolombiyalı salsa müzik grubu, sahip konseri Antalya’nın güney beldesinde EXPO 2016 Ağustos ayında yapılacak Türkiye Juan Alfredo Pinto Kolombiyalı Büyükelçisi söyledi.

Pinto göre , Columbia’nın La 33 güney yarımkürede en iyi salsa orkestrası.

“adı La 33. olan dünyanın güney tarafında iyi orkestra muhtemelen günümüzde kabul edilir,” büyükelçi bir ile, söz konusu sesinde gurur belirgin tonu.

“La 33 30 müzisyen-band ve çoğu kariyer müzisyenler ve diğerleri, bazı şehirlerde marjinal mahallelerde geliyor bulunmaktadır. Ve aynı zamanda sosyal bütünleşme bir ifadesidir, Kolombiyalı müzik bir ülke [ve] çok önemli bir uluslararasılaşma [] değişkenlerin biridir “Pinto.

” dedi. Örneğin, Shakira Carlos Vives Kolombiya, “diye ilave edilir, Kolombiya değil.

8 Temmuz

Kolombiyalı yıldız Karayip kıyısında bir yolculuğa götüren onların vallenato-reggaeton yaz marş için bir klip prömiyerini Kolombiya vives ‘memleketi Santa Marta adlı Shakira’nın Barranquilla, Billboard geçen hafta söyledi.

meşgul Antalya gündeminin parçası

konser yalnızca alarak birçok faaliyetlerden biridir Avrupa turnesinin bir parçası olarak Antalya Expo 2016 Efsane rock Deep Purple zaten bir araya geldi bant ve 5 Temmuz tarihlerinde Antalya’da hayranlarının aralarında yerleştirin.

diğer faaliyetler EXPO 2016 kapsamında sahnelenen arasında, Türkiye’nin kültür başkenti 29 Haziran ve 3 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Nefesli Festivali’ne ev sahipliği olaylar Asya yakasında, İstanbul’un Kadıköy semtinde yer aldı.

Katılımcılar ayrıca seminerler, atölye çalışmaları, ana sınıfları, film, sergi ve yarışmalar zevk sırasında Festival, organizatörler bir denildi. Festivalde gerçekleştirilen sanatçıların bazıları İngiliz caz saksofoncu ve besteci Andy Sheppard, Türk klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici ve İngiliz klarnetçi Nicholas Cox dahil.

Alman draması “13 Dakika” da hit Türk tiyatro. Oliver Hirschbiegel yönettiği film, Adolf Hitler’e suikast Georg Elser başarısız girişiminin gerçek hikayesini anlatıyor 1939 2015 filmi yıldız Christian Friedel, Katharina Schüttler ve Burghart Klaussner içinde.

La noticia Original en el siguiente enlace:

Kusak Haber